Connect with us

ASAYİŞ

BU BİR SKANDAL! İNSAN HAYATINI HİÇE SAYDILAR

Bir otobüs firmasının şoförlerinin şehirlerarası yolculuk sırasında cep telefonuyla oynamasını kaydeden Burhan Çelik isimli yolcu, firma yetkililerine sesini duyuramayınca konuyu sosyal medya hesabından paylaştı. Yaklaşık 40 kişinin hayatını riske atan firmanın 2 ayrı tarihte farklı sürücülerle çekilmiş görüntülerini yenikutahya.com farkıyla yayınlıyoruz.

yenikutahya.com – ÖZEL HABER

17 Mayıs 2018 ve 2 Ağustos 2018 tarihleri arasında Burhan Çelik isimli bir vatandaş tarafından kaydedilen görüntülerin yeri Gediz-Kütahya karayolu.

İlk videodaki otobüs şoförü görüntüsünün kaydedildiğinden habersiz olarak hem araç sürüyor hem de cep telefonuyla oynuyor. Bu video 17 Mayıs günü yine aynı firmanın 17.30’da Gediz ilçesinden hareket eden otobüsünde kaydedildi.

Diğer video ise 2 Ağustos Perşembe günü yine Gediz’den saat 17.30’da hareket eden ve içinde yaklaşık 40 kişinin bulunduğu otobüsün içinde kaydedildi.

Görüntüleri kaydeden Kütahya’da yaşayan Burhan Çelik isimli vatandaş, hem sosyal medya üzerinden hem de yenikutahya.com üzerinden bu görüntüleri yayınlatıp emniyet güçlerinin ve firma yetkililerinin bu soruna çözüm bulmasını amaçladığını söylüyor.

Burhan Çelik “İlgili firmaya şikâyetlerim sonuç vermeyince, buradan çare aramaya başladım. Olası bir trafik kazasında kurtulma şansımız çok düşük. İnsanların hayatlarıyla oynamak bu kadar basit olmamalı diye düşünüyorum” dedi.

İşte o videolar…

17 Mayıs 2018 günü saat 17.30’da Gediz ilçesinden hareket eden hareket eden otobüsün içinden Burhan Çelik isimli yolcu tarafından çekilen görüntüler.

 

2 Ağustos 2018 günü Gediz’den saat 17.30’da hareket eden otobüsün içinden Burhan Çelik isimli yolcu tarafından çekilen görüntüler.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar