Connect with us

HABERLER

ELİF KAYA KÜTAHYA FESLİVALİ’NDE SEVENLERİ İLE BULUŞTU

44.Kütahya Çini, Termal, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali devam ediyor. Kütahya Belediyesi tarafından bu yıl 44.’cüsü düzenlenen Kütahya Çini, Termal, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali, beşinci konserine Elif Kaya ile devam etti.

yenikutahya.com – HABER

44.Kütahya Çini, Termal, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında Kütahya Belediyesi Gripin, Yusuf Güney, İmera, Kurtalan Ekspres ile Cihan Yıldız konserlerinden sonra müzik dünyasının sevilen seslerinden Elif Kaya’yı Kütahyalı sevenleri ile bir araya getirdi. Konser alanını dolduran Kütahyalılar genç popçu Elif Kaya’nın seslendirdiği şarkılar ile doyasıya eğlendi.

Gecede Belediye Başkan Yardımcısı Ali İhsan Ertaş, konser ve Kütahya Kültür ve Sanat Festivali’ne göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederek Elif Kaya’ya günün anısına çini tabak ile ‘’Evliya Çelebi’nin Dünyası’’ konulu tabloyu hediye etti.

Kütahya Belediyesi tarafından 44. Kütahya Çini, Termal, Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında düzenlenen konserler 3 Ağustos Cuma günü Tan Taşçı konseri ile devam edecek.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar