Connect with us

EKONOMİ

KROS OTOMOTİV AİLESİNDEN GELENEKSEL KIZILAY KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİNE BÜYÜK DESTEK

Kütahya OSB’de faaliyet gösteren Kros Otomotiv, sosyal bilinci ile Kızılay’ın kan verme kampanyasına 76 gönüllü personel ile destek verdi. Kros’un bu etkinliği artık geleneksel hale geldi.

yenikutahya.com – HABER

Kütahya 1.Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermekte olan Kros Otomotiv San. ve Tic. A.Ş personeli, geleneksel olarak düzenlenen Kızılay kan bağışı etkinliğini, fabrika arazisinin içinde gerçekleştirdi. Kan bağışı etkinliğine katılan personel Kızılay yetkililerine merak etmiş oldukları soruları yöneltip yapılan kan bağışı etkinliği hakkında detaylı bilgiler aldı.

Kızılay Kan bağışı etkinliğine çeşitli kan gruplarında toplamda 76 kişi gönüllü olarak katıldı. Bağışlanan bir ünite kanın insan sağlığı için ne denli yararlı olduğu ve ihtiyaç sahibi için de ne kadar önemli olduğunun vurgusu ön plana çıktı.

Kros Otomotiv yetkilileri yaptıkları açıklama’da son dört yıldır kan bağışlarının düzenli olarak her yıl yapıldığını, ilerleyen dönemlerde de devam edeceğini belirterek, her kan bağışının ihtiyaç sahiplerine hayat verdiğinin bilincinde bir kurum olduklarını dile getirdi.

Kütahya Kızılay Kan Merkezi yetkilisi Dr. Mahmut Ulusoy, kan bağışı bilincini benimseyen Kros Otomotiv yetkililerine ve kan bağışında bulunan çalışanlarına teşekkür etti.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar