Connect with us

HABERLER

AHMET ERBAŞ HER YERE YETİŞİYOR

Milletvekilliği görevine seçildiğinden bu yana yaptığı ziyaretler ve çalışmalarla kısa sürede Kütahya’dan takdir toplayan MHP’li Ahmet Erbaş, Kütahyaspor’dan sonra Tavşanlı Linyitspor’a da maddi destekte bulundu.

yenikutahya.com – ÖZEL HABER

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, TKİ Tavşanlı Linyitspor kulübünü ziyaret ederek 5 bin TL’lik maddi destekte bulundu.

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, spor kulüplerine ziyaret ederek sorunlarını dinliyor. İlçe gezileri kapsamında Tavşanlı ilçesini ziyaret eden MHP Kütahya Milletvekili Erbaş, burada Tavşanlı Linyitspor Kulübünü de ziyaret ederek, yönetici teknik ekip ve oyuncular ile bir araya geldi. Bu yıl Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Tavşanlı Linyitspora başarılar dileyen Milletvekili Erbaş, kulübe 5 bin TL bağışta bulundu.

Geçmiş yıllarda Tavşanlı Linyitspor’un çok büyük başarılara imza attığını ifade eden Ahmet Erbaş, “Yeni sezon öncesi bir moral ziyaretinde bulunduk. Takımımıza başarı dileklerimizi ilettik. Bizlere göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı Tavşanlı Linyit Kulübü yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaret sonrası MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’a üzerinde isminin yazılı olduğu Tavşanlı Linyit forması armağan edildi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar