Connect with us

ASAYİŞ

KÜTAHYA’DA BOZ AYI KÖPEĞE SALDIRDI

Kütahya’da başıboş bir sokak köpeği, kırsal alanda boz ayının saldırısına uğradı. Aşırı kan kaybettiği öğrenilen köpek, hayvan severler tarafından Bursa Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Hastanesi’ne götürüldü.

yenikutahya.com – HABER

Tavşanlı ilçesinde boz ayının saldırısına uğrayan köpek tedavi için Bursa Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesine götürüldü.

Tavşanlı ilçesi Başköy yakınlarında Bodağan Dağı’nda boz ayının saldırması sonucu yaralanan sahipsiz köpek, Bursa Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesine götürüldü. Pençe darbeleri nedeniyle aşırı kan kaybeden köpeğin tedavisinin sürdürdüğü belirtildi. Tavşanlılı hayvan sever Necdet Demirat köpeği Başköy yakınlarında bir çobanın haber vermesi ile ormanlık alandan ilçeye getirdiklerini belirterek şunları söyledi, “Başköy’den ihbar aldık ve burada hayvancılık yapan bir arkadaşımız, bir köpeğin boz ayıların saldırısına uğradığını söyledi. Hemen aracımız ile giderek bulunduğu yerden ilçeye getirdik. Buradan da Bursa ilinden gelen hayvan sever arkadaşımız Mehmet Özdemir tedavi edilmek üzere Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesine götürdü.”

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar