Connect with us

ASAYİŞ

KÜTAHYA’DA, SURİYELİ KAÇAK VE EHLİYETSİZ İŞÇİ 7 KİŞİYİ ÖLDÜRÜYORDU

Sürücüsünün Suriye’den göç eden bir mülteci olduğu öğrenilen kamyonet, içinde 7 kişi bulunan binek otomobile çarpıp kaçtı. Olay yerinden kaçarken plakası tespit edilen sürücü kısa süre içinde Kütahya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalandı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

yenikutahya.com – HABER

Kütahya’da bir kamyonet hatalı dönüş yaparak, içinde 7 kişinin bulunduğu otomobile çarptı. Olay sonrası yaralıları görünce panik yapan Suriyeli mülteci sürücü kaçtı. Kazada otomobilde bulunan 7 kişi yaralandı.

Dumlupınar Mahallesi Dekor Sokak ile Akçalı Sokak yol ayrımında meydana gelen kazada otomobilde bulunan sürücü ile birlikte 7 kişi yaralandı. Yaralılar Kütahya DPÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine götürdü. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından 7 yaralıdan 5’i taburcu edilirken kol ve bacaklarında kırıklar olan 2 kişi de tedavi altına alındı.

Kütahya Emniyeti Trafik denetleme Şubesi ekipleri kaçan kamyoneti plakasından buldu. Önce ruhsat sahibine sonra da sürücüye ulaşan polis yaptığı incelemede, kazaya neden olup kaçan sürücünün Suriye uyruklu, çalışma izni olmayan ve ehliyetsiz Mohammed Halili T. (27) olduğu anlaşıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Continue Reading

Facebook

Öne çıkanlar