Connect with us

HABERLER

KÜTAHYASPOR İÇİN İLK SİYASİ AÇIKLAMA İSHAK GAZEL’DEN GELDİ

Zor günler yaşayan Kütahyaspor’un durumu için ilk olarak açıklama yapan isim AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel oldu. Gazel “İş adamlarımızı destek olmaya ve sıkıntıları kökten çözecek projeleri hayata geçirmede katkı sunmaya davet ediyorum.” dedi.

yenikutahya.com – ÖZEL HABER

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel Kütahyaspor hakkında yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:

“Kütahyasporumuzun son günlerde içinde bulunduğu durum, hepimizi ziyadesiyle üzmektedir. Kamuoyunun malumu olduğu üzere geçtiğimiz dönemlerde gerçekleştirdiğimiz girişim, destek ve sağladığımız irtibatlarla Kütahyasporumuzun yanında olduk. Gençlik Spor Bakanlığımız ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı nezdinde yürüttüğümüz çalışmalar ve diğer kurumlardan sağladığımız destekler ve başlattığımız yardım kampanyaları ile hiç bir zaman MaviŞimşekleri yalnız bırakmadık.

Gelinen noktada da takımımızı yalnız bırakmamız söz konusu dahi olamaz. Takımımızın içinde bulunduğu bu sıkıntılı durumdan derhal kurtulmak için değil elimizi bütün gövdemizi taşın altına koyarak gerekli girişimleri başlatacağız.

Kütahyaspor Başkanı Ahmet Tekdemir ile daha önce yaptığımız görüşmelerde de bu desteğimizi net bir şekilde ifade etmiştik. Belediye Başkanımız Kamil Saraçoğlu da bu sıkıntılı süreci geride bırakmak için her türlü girişime hazır olduğunu hem basın açıklamalarıyla hem de yaptığımız özel görüşmelerde ifade ettiler.

Şehrimizin simgesi takımımızı, hem maddi olarak hem de manevi olarak desteklemek, bu şehirde yaşayan, bu şehirde kazanan, bu şehrin havasını soluyan tüm hemşerilerimizin özellikle de iş adamlarımızın vefa borcudur.

Bu vesile ile tüm hemşerilerimi saygıyla selamlıyor, özellikle iş adamlarımızı takımımıza destek olmaya ve takımımızın sıkıntılarını kökten çözecek projeleri hayata geçirmede katkı sunmaya davet ediyorum.

Ödemiş maçından önce de Kütahyaspor yöneticileriyle bir toplantı organize ederek somut bir çalışmaya başlayacağız.”

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar