Connect with us

HABERLER

KÜTAHYASPOR YÖNETİMİ GÖREVE DEVAM EDİYOR AMA PARA YOK

52 yıllık tarihinin en karanlık günlerini yaşayan Kütahyaspor, belirsizlik ve maddi olanaksızlıklarla yeni sezona giriyor. Mevcut yönetim kurulu zorunlu olarak göreve devam ediyor. Kütahyaspor’da 3 futbolcu ile yollar ayrılırken, diğerlerinin durumu belirsizliğini koruyor.

yenikutahya.com – HABER

Kütahyaspor yönetim kurulu yaptığı yazılı açıklama ile durum hakkında bilgi verdi. Yapılan açıklamada zorunlu olarak göreve devam edildiği kaydediliyor. İşte o açıklama:

“Olağanüstü genel kurulumuzun her iki oturumunda da, bilindiği üzere aday çıkmadığından seçim gerçekleşmemiştir. Dernekler kanunu gereğince bu durumda yönetim kurulu üyeleri olağanüstü genel kurul kararından önce istifa etmemiş olması nedeniyle mevcut yönetim kurulunun resmi olarak görev süresi devam etmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Tekdemir, köklü çınarımız ve göz bebeğimiz Kütahyasporumuzu sahipsiz bırakmama adına bugüne kadar yapmış olduğu fedakarlıklara devam ederek hafta içinde Kütahyamızın siyasi ve idari önde gelenleriyle bir araya gelerek krizin çözülmesi amacıyla girişimlerde bulunacaktır.

Diğer taraftan; kulübümüzden ayrılmak istediğini belirten futbolcularımızdan Emirhan Önder, İsmail İrvasa ve Orhan Yüksel ile yollarımız ayrılmıştır. Bu 3 isme futbol hayatlarında başarılar diler, kulübümüze vermiş oldukları emeklerine teşekkür ederiz.

Yönetim Kurulumuz görevinin başında olup, bugün saat 16:30’da Dumlupınar Mahallesi Spor Kompleksi’ndeki hazırlık maçımızla tüm olumsuzluklara rağmen yeni sezon hazırlıklarımıza devam edeceğiz.

Bu zorlu süreçleri şanlı armamızın mavi lacivert gölgesi altında toplanarak; taraftarımızın, halkımızın ve Kütahya’nın önde gelenlerinin desteğiyle hep birlikte aşacağımızdan şüphemiz yoktur.”

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar