Connect with us

HABERLER

MEHMET ÖZDOĞAN TEK LİSTE İLE KÜTAHYASPOR’A ADAY

15 Eylül günü saat 18.00’de yapılacak olan olağanüstü genel kurul için Mehmet Özdoğan ve ekibi aday olacak. Özdoğan adaylık için açıklama yapmazken, 15 kişiden oluşan listesini ve takıma takviye yapacağı futbolcuları belirlediği öğrenildi.

yenikutahya.com – HABER

Önceki kongrelerde Kütahyaspor yönetimine kimse talip olmayınca mevcut yönetim geçici olarak devam kararı almıştı. Kütahyaspor, 15 Eylül’de bir kez daha olağanüstü kongresini yapacak. Bir dönem Kütahya Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Mehmet Özdoğan, kongrede tek liste ile aday olarak yönetime talip olacak.

Kendi ekibini hazırlayan Mehmet Özdoğan, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve AK Parti milletvekillerinin de desteğini alarak takımın başına geçmeye hazırlanıyor.

Özdoğan’ın daha şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket edeceği belirtiliyor. Takıma sabit gelir kaynakları oluşturarak emin adımlarla yoluna devam etmek isteyen Mehmet Özdoğan’ın kurumsallaşmaya ve alt yapıya önem vereceği ifade ediliyor.

Özdoğan verilen sözleri tutan, ayağını yorganına göre uzatan ve alt yapı destekli güçlü bir takımı Kütahya’ya kazandırmayı amaçladığı öğrenildi.

Öte yandan alınan bilgilere göre, Mehmet Özdoğan’ın 15 kişilik yönetim kurulu listesinin hazır olduğu kaydediliyor. Özdoğan’ın yaklaşık 15 gündür transfer görüşmesi yaptığı ve alınmasına karar verilen 6 ya da 7 futbolcunun da kongre sonrası Kütahya’ya getirilerek imza attırılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

15 kişilik yönetim kurulu dışında Teknik Danışma Kurulu da belirlendiği ve bu kurulda Kütahya’daki önemli futbol adamları yer alacak.

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar