Connect with us

HABERLER

TRİBÜNDEN BAŞKANLIĞA – MEHMET ÖZDOĞAN VE EKİBİ TEK LİSTEYLE SEÇİLDİ

TRİBÜNDEN BAŞKANLIĞA – MEHMET ÖZDOĞAN VE EKİBİ TEK LİSTEYLE SEÇİLDİ

Bir dönem Kütahya Belediye Başkan Yardımcılığı görevi de yapan Mehmet Özdoğan ve listesi, Kütahyaspor kongresinde seçilerek göreve başladı. Özdoğan uzun yıllar Kütahyaspor’u taraftar olarak izledi. Tribünden başkanlığa giden yolda görev resmen Özdoğan’ı çağırdı.

yenikutahya.com – HABER

Bugün saat 18.00’de yapılan Kütahyaspor olağanüstü genel kurul toplantısında, tek liste ile aday olan Mehmet Özdoğan, oy birliği ile Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçildi.

Genel Kurul toplantısına AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, MHP Merkez İlçe Başkanı Gökhan Tomruk, Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Akkoç, Kütahyaspor önceki dönem başkanı Ramazan Yıldırım ve kalabalık bir taraftar topluluğu katıldı.

Göreve seçilen başkan Mehmet Özdoğan, çok büyük bir disiplin içinde hazırladıkları plan ve programı uygulayacaklarını ifade ettiği konuşmasında, çalışmaların titizlikle incelenerek yapılacağını ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile hareket edileceğini söyledi.

Yeni yönetim şöyle:

BAŞKAN – MEHMET ÖZDOĞAN

Selim Durmaz, Erhan Temel, Yasin Köksal, Hacı Osman Altınkaya, Hasan Aksu, Erkan Arkaç, Ebubekir Erdoğmuş, Sedat Kabaağaç, Ömer Faruk Durmaz, Furkan Yılmaz, Veysel Şafak, Ercan Özçınar, Ahmet Akman, Ali Hürata

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar