Connect with us

ASAYİŞ

AK PARTİ İL BAŞKANI ALİ ÇETİNBAŞ: “ALÇAKÇA YAPILAN SALDIRININ ZANLILARI YAKALANDI”

AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş’ın ailesine ait iş yerine pompalı tüfekle ateş ettiği belirlenen zanlılar, polisin titiz çalışması sonrası kısa sürede yakalandı. Olayla ilgili olarak gözaltına alınan dört kişiden biri tutuklanarak ceza evine gönderilirken diğeri adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Olayı azmettirdiği şüphesiyle gözaltına alınan iki kişi de savcılık ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

yenikutahya.com – HABER

AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş’ın ailesine ait iş yerine gece yarısı pompalı tüfekle ateş eden zanlılar, yakalandı. Ali Çetinbaş ile hiç yüz yüze tanışmadıklarını söyledikleri öğrenilen zanlılar, olayı kendileri yaptıklarını ve konuyla başka kimsenin ilgisinin olmadığını da ifade olarak verdikleri gelen bilgiler arasında yer alıyor. Öte yandan olayı azmettirdikleri iddia edilen iki kişi ise savcılık ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Dükkana ateş ettiği tespit edilen  M.Ü. ceza evine konuldu.

Konuyla ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan AK Parti il başkanı Ali Çetinbaş, olayın siyasi isnatla yapıldığını kaydetti. Çetinbaş, “Önceki gece 01.00 civarında ailemize ait işyerine silahlı saldırı gerçekleştirilmiştir. Siyasi isnatla gerçekleştirilen saldırının failleri yakalanmıştır. Bu alçakça eylem ve gözdağı verme amaçları; bizi ne davamıza ne ülkemize ne de Kütahyamıza hizmet etme sevdamızdan alıkoyamayacaktır. Teslimiyetimiz ancak rabbimizedir.” diye konuştu.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar