Connect with us

ASAYİŞ

MHP’Lİ AHMET ERBAŞ: “SİLAHLI SALDIRI BİZİ ÜZMÜŞTÜR”

AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş’ın ailesine ait iş yerine yapılan silahlı saldırının yankıları devam ediyor. MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş “AK Parti il başkanı Sayın Ali Çetinbaş’a ait iş yerine yapılan silahlı saldırıyı, şiddetle kınıyorum. Olayı ayrıntılı bir şekilde soruşturmakta olan polisimize de teşekkür ederim.” dedi.

yenikutahya.com – HABER

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, yazılı bir açıklama yaparak AK Parti il başkanı Ali Çetinbaş’ın ailesine ait olan iş yerine yapılan silahlı saldırıyı kınadı.

Erbaş yaptığı yazılı açıklamada, durumun kesinlikle kabul edilemez olduğunu vurgularken olayın faillerinin de hukuk önünde gereken cezaya çarptırılacaklarına inandığını söyledi. Erbaş şunları kaydetti:

“Huzur şehri olan Kütahyamızda önceki gün meydana gelen elim bir olay bizleri de üzmüş ve tedirgin etmiştir. Silahların yerine fikirlerin konuşması gerekliliği tarihsel süreç içinde tüm toplumlara öğretmişken AK Parti il başkanı Sayın Ali Çetinbaş’a ait iş yerine yapılan silahlı saldırıyı, şiddetle kınıyorum. Olayı ayrıntılı bir şekilde soruşturmakta olan polisimize de teşekkür ederim. Eminim hak ettikleri ceza adli mercilerimiz tarafından verilecektir. Bu vesile ile AK Parti il başkanı Sayın Ali Çetinbaş’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, bu ve benzeri ilkel olayların güzel şehrimizde bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum.”

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar