Connect with us

HABERLER

AHMET ERBAŞ KÜTAHYASPOR’A HEP DESTEK SÖZÜ VERDİ

Göreve yeni seçilen Kütahyaspor yönetim kurulu, oluşturduğu bir heyetle bugün protokol turları yaptı. Vali, Belediye Başkanı ve Ak Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş’ı ziyaret eden Kütahyaspor yönetimi son olarak MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’ı ziyaret etti, destek istedi.

yenikutahya.com – HABER

Kütahyaspor’a aldığı ilk milletvekili maaşını bağışlayarak destek olan MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, kendisine yapılan ziyaretten son derece memnun olduğunu kaydederek, her zaman Kütahyaspor’a destek olmaya devam edeceğini ve bulduğu her fırsatta Kütahyaspor maçlarını izleyeceğini söyledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özdoğan tarafından üzerinde adının yazılı olduğu 43 numaralı forma hediye edilen Erbaş, daha önce de hatıra biletlerden alarak takıma ikinci defa katkı sunmuştu.

Öte yandan sezona 5-3’lük deplasman galibiyeti ile başlayan Kütahyaspor’u tebrik eden MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, yeni gelen yönetimin başarıyı yakalayacağına inandığını kaydetti. Erbaş, Kütahyaspor’a hem maddi hem de manevi desteklerinin süreceğini kaydetti.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar