Connect with us

HABERLER

AHMET ERBAŞ İLÇE GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Gediz ve Emet ilçelerinde yerel yöneticileri ve vatandaşları ziyaret ederek, istek ve taleplerini dinledi.

yenikutahya.com – HABER

‘Millet, vekili ile buluşuyor’ günleri kapsamında Gediz ilçesini ziyaret eden MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, esnaf ziyaretlerinde bulundu. Vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Erbaş, yerel yöneticilere ve siyasi liderlerle de görüştü. Erbaş ve beraberindeki heyet, Gediz’deki ziyaretlerine Kaymakam Muhammet Önder ve Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’tan başladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Akçadurak, Erbaş’a teşekkür ederek, Gediz’de yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Erbaş’ta Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’a yeni görevinde başarılar dileyerek, Gediz’e hayırlı olsun temennisinde bulundu. Daha sonra esnafları ziyaret eden Erbaş, burada vatandaşların sorunlarını da dinledi. Gediz OSB yöneticileri ve GEDAB Derneği üyeleriyle bir araya gelen Ahmet Erbaş, akşam programında MHP Gediz İlçe Başkanı Mehmet Oyan ve partililerle buluştu.

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş bir dizi ziyarette bulunmak için Emet ilçesindeydi. MHP Emet ilçe başkanı Mustafa Mecit ve kalabalık bir heyet eşliğinde resmi kurumları ve esnafları ziyaret eden Erbaş halkın sorunlarını birebir dinledi.
İlçe pazarının kurulduğu Salı günü esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Erbaş halkın sorunlarını dinlerken, genelde şikayetler bitmeyen yollar ve uzman doktor eksikleriydi. Ziyaretler sonrası gazetemize demeç veren Erbaş, Emet ilçesinde acil çözüm bekleyen en önemli 2 konunun yollar ve sağlık olduğunu söyledi.
Milletvekili Erbaş, dünyada stratejik öneme sahip bor yataklarının bulunduğu ilçenin yol sorunlarının henüz giderilememiş olmasının bir eksiklik olduğunu beyanla; “Bizlerde en üst düzeyde sorunun giderilmesi için çalışmalarımızı yapacağız. Bakınız bir çok ilçeyi bırakın bazı illerde bile bulunmayan büyük ve modern bir hastane ilçemize kazandırılmış.Ama maalesef bu hastane 2 doktorla hizmet vermeye çalışıyor.Bu hastaneden sadece Emet değil,Hisarcık,Çavdarhisar ve Gediz ilçemizin bazı köylerinin de yararlanabileceği düşünülürse 40 binden fazla vatandaşa 2 doktor olmaz.İlgililere konuları iletip,takipçisi olacağız “dedi.
Emet’in doğal ve termal zenginliğinin mutlaka tanıtıma ihtiyacı odluğunu belirten Erbaş;” Tabi yatırımcılar için cazibe merkezi haline getirmek için yolların acilen yapılması ilk şart. Bu sağlandığında etkin bir tanıtımla termal yatırıcımlar bölgeye çekilebilir.”dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar