Connect with us

HABERLER

MHP KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ ERBAŞ: “ADAYIMIZ FETÖ’CÜ OLMAYACAK”

Yaklaşan yerel seçimler için net konuşan MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, “Kütahya’dan aday çıkarılacak olursa bu isim kesinlikle FETÖ bağlantısı olmuş bir isim olmayacaktır” diye konuştu.

yenikutahya.com – HABER

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler hakkında konuşan MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş “Yerel seçimler için Cumhur İttifakı çatısı altında iki parti yetkilileri görüşme halindedir. Bu görüşmeler devam ederken aday açıklamamız söz konusu değildir. Görüşmeler sonunda Kütahya’dan aday çıkarılması kararı çıkarsa adayımızı açıklarız. Ama şunu net belirtmeliyim ki adayımız hain Fetullahçı Terör Örgütü ile bağlantısı olan kimse olmayacaktır.” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDİYOR”

Daha önce ilçelerde muhtarlar ile bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, belediye sosyal tesislerinde Kütahya’daki mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Burada basın mensuplarının soruları da cevaplayan milletvekili Erbaş, Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler hakkında da konuştu. Ahmet Erbaş “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Büyük Türkiye için kurdukları Cumhur İttifakı tüm kararlılığı ile devam ediyor. Yerel seçimler için de Cumhur İttifakı çatısı altında iki parti yetkilileri görüşmeler halindedir. Bu görüşmeler devam ederken aday açıklamamız söz konusu değildir. Ama şunu net belirtmeliyim ki adayımız hain FETÖ örgütü ile bağlantısı olan kimse olmayacaktır.” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar