Connect with us

HABERLER

TAVŞANLI’DA GELECEK 30 YIL YETECEK SPOR YATIRIMI YAPILDI

Kütahya ASKF Başkanı Murat Cengiz Karakova’da son aşamasına gelinen proje hakkında görüşlerini paylaştı. Bu tesis sayesinde Tavşanlı’nın 30 yıl arkasına bakmayacağını kaydeden Murat Cengiz, Belediye Başkanı Mustafa Güler’e spor camiası adına teşekkür etti.

yenikutahya.com – HABER

Tavşanlı Belediyesi’nin spor camiası için yürüttüğü Karakova Semt Sahaları Projesinde sona gelindi. Yüklenici firma tek sahada elektrik işleri ve sosyal yapıya fayans döşeme işini tamamladıktan sonra yenilenen sahaları Tavşanlı Belediyesi’ne teslim edecek. Ardından tesisler haftada toplam 18 müsabakanın oynandığı futbol camiasının hizmetine sunulacak. Bu konu hakkında konuşan Kütahya ASKF Başkanı Murat Cengiz, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’e geçmiş olsun dileklerini ileterek yapılan hizmetten dolayı spor camiası adına teşekkür dileklerini etti.

TAVŞANLI 30 YIL ARKASINA BAKMAYACAK

Sözlerine Karakova Semt Sahaları’nın Kütahya futbolundaki önemine değinerek başlayan ASKF Başkanı Murat Cengiz, burada toplam 34 kulübün haftada 18 müsabakada sportif faaliyet içerisinde olduğunu, yapılan yeni tesislerinde Kütahya sporuna büyük değer kattığını kaydetti. Murat Cengiz ” Karakova semt sahalarında 3 adet sahamız bulunuyor. Geçtiğimiz aylarda Belediye Başkanımızın da bulunduğu bir heyet Spor Toto Teşkilatını ziyaret etmiş ve proje geliştirilmesi için karar alınmıştı. Belediye Başkanımız Mustafa Güler’in büyük katkısıyla Kütahya genelinde muhteşem bir tesis inşa edildi. Bugün Tavşanlı’mızda genç takımları da düşünürsek haftada 18 maç oynanıyor. Açıkçası içerisinde 8 adet soyunma odaları, otoparkı, sosyal donatılar, mescidi, kafeteryası, koltuklu yeni tribünleri bulunan bu muhteşem tesisin kabulünü bizler dört gözle bekliyoruz. Tavşanlı ilçemizin spor camiası Belediye başkanımız Mustafa Güler’in bu muhteşem çalışmasıyla 30 yıl geriye bakmadan yoluna devam edecektir” dedi.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Karakova sahalarının inşasında emeği geçen kişi ve kurumlara teşekkür eden ASKF Başkanı Murat Cengiz sözlerini şöyle tamamladı; “Bu muhteşem hizmette olağan üstü çabası olan değerli Tavşanlı Belediye Başkanımız Mustafa Güler başta olmak üzere başkan yardımcılarımız, daire müdürlerimiz ve yüklenici firmaya Kütahya ASKF yönetimi adına teşekkür ediyorum. Ben buradaki sahalara spora emeği geçmiş kişilerin isminin verilmesini öneriyorum. Sahalarımız o unutulmaz isimlerle özdeşleşmiş ve daha da değerli hale gelmiş olur” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar