Connect with us

HABERLER

KÜTAHYASPOR’DA HİKMET DEMİRBİLEK VE EKİBİ İSTİFA ETTİ

Kütahyaspor teknik heyeti dün aldığı bir kararla görevinden istifa etti. Teknik Direktör Hikmet Demirbilek, dün itibariyle görevi bıraktıklarını ifade etti. Kütahyaspor’a uzun yıllardır hizmet eden, defalarca şampiyonluklar yaşayan tecrübeli teknik adam Hikmet Demirbilek, geçen aylarda yaşanan yönetim kaosunda takımı bir arada tutması ve o haliyle Türkiye Kupası maçında ilk turu geçmesi de spor kamuoyunda taktirle karşılanmıştı.

yenikutahya.com – HABER

Kütahya’nın en önemli spor adamlarından olan tecrübeli teknik adam Hikmet Demirbilek, ilk olarak 1989-1990 sezonunda Kütahyaspor’a teknik direktör olarak geldi. 1989’dan sonra 7 defa daha göreve gelen Hikmet Demirbilek, Kütahyaspor’da defalarca 2. ve 3.lig şampiyonlukları yaşadı. Demirbilek son olarak 2014-2015 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de Kütahyaspor’u şampiyon yaparak takımını Spor Toto 3.Lig’e taşımıştı.

Kariyerinde önemli başarılar bulunan tecrübeli teknik adam Hikmet Demirbilek ve ekibi, dün aldıkları bir kararla görevlerinden istifa etti.

Kütahyaspor kamuoyu, tecrübeli teknik adamla büyük başarılar yaşamış ve yaptığı fedakârlıklarla Hikmet Demirbilek’i hep iyi bir hoca olarak anmıştı.

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar