Connect with us

HABERLER

TARAFTARLAR SİYASİLERİ UYARDI: “KÜTAHYASPOR AYAK BAĞINIZ OLMASIN”

Yıllardır amatör liglerde can çekişen ve yapılan hatalarla bir türlü yüzü gülmeyen Kütahyaspor’un taraftarları, kalıcı gelirlerle takımın kurtulabileceği aksi taktirde durumun daha da kötüye gideceğini duyurdu.

yenikutahya.com – HABER

Bölgesel Amatör Lig’de adeta yaşam savaşı veren Kütahyaspor, ekonomik sıkıntılarla can çekişmeye devam ediyor. Bu konuda görüşlerini belirten taraftarlar sosyal medya üzerinden görüşlerini dile getirdi. Taraftarlar “Hep ayak bağı olarak gördüğünüz takıma kalıcı aylık gelirler bulunmalıdır” diyerek Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ve diğer siyasi erke mesaj verdi.

Taraftar gruplarının sosyal medya üzerinden verdiği mesaj şöyle:

“Kütahyaspor’un yarını bugünkü atılacak adımlar sayesinde şekillenecektir. Her sene yaşadığımız krizler, günü kurtarma çabaları hep yetersiz kalmış ve hala bir çözüme kavuşturulamamış olması en büyük sorunumuzdur. Sayın yetkililerimiz ve bu şehrin önde gelenleri. Hep ayak bağı olarak gördüğünüz TAKIMA KALICI AYLIK GELİRLER ve tesis sağlayıp, bu bağdan kurtulabilirsiniz. Bugün atacağınız adımlar yarının daha güçlü Kütahyaspor’u olacaktır. Unutmayın, KÜTAHYA’YA GELECEK, KÜTAHYASPOR’LA gelecektir…”

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar