Connect with us

ASAYİŞ

KÜTAHYA’DA İĞRENÇ OLAY – TÜRK BAYRAKLARINI ÇÖPE ATTILAR

Kütahya’da 75.Yıl Mahallesi’nde ortaya çıkan olay, vatan hainlerinin aramızda kol gezdiğini belgeler nitelikte. Kimliği henüz belirsiz kişi ya da kişiler, çok sayıda Türk Bayrağı ve AK Parti’ye ait flamaları Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası önünde bulunan çöp konteynırına attı.  

yenikutahya.com – HABER

Konuyu Kütahya gündemine taşıyan sosyal medya grubu “Kütahya’nın Nabzı” yönetimi konuyu cumhuriyet savcılığına taşıma hazırlığında. Bir grup vatandaş tarafından bulunan bayraklar, çöpten çıkarılıp muhafaza altına alındı.

Konuyla ilgili konuşan vatandaşlar “Andımız konusunda, Türk Milliyetçiliği konusunda hassas olduğumuz bugünlerde yapılan bu terbiyesizlik, herkesi derinden yaralamıştır. Çöpe atılan o bayrakta binlerce şehidimizin kanı var, bağımsızlığımız var, Fatih Sultan Mehmet, Kanuni Sultan Süleyman, Mustafa Kemal Atatürk var. Türk milletinin tarih, dil, ülke bütünlüğü var. Türklükle sorunu olanları biz zaten biliyoruz. Ticaret ve Sanayi Odası’nın önünde kameralarda vardır muhakkak. Bu bayrakları çöpe atanların tespit edilip Türk Bayrağı’na hakaretten cezalandırılmasını istiyoruz. Türklüğümüzle gurur duyan vatandaşlar olarak herkesi göreve çağırıyoruz.” dediler.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar