Connect with us

HABERLER

SÖZCÜ’NÜN HABERİNE İLGİNÇ TEPKİ: “KEŞKE DİĞER İŞLERİMİZİ DE YAZSALAR”

Bugünkü Sözcü Gazetesi’nde Kütahya Belediyesi aleyhine çıkan “İsraf kapısı” başlıklı haberi değerlendiren Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, “Bizim yaptığımız diğer işleri de haber yapsalar keşke, biz şehrimizin estetiği için çalışıyoruz ama onlar israf görüyor. Bu bağnaz bir yaklaşımdır” diye konuştu.

yenikutahya.com – ÖZEL HABER

Kütahya’nın girişlerine yapılan ve Kütahya Belediyesi tarafından “Vizyon Proje” adı verilen kapılara ödenen 1.4 milyon lirayı eleştiren Sözcü Gazetesi’ne gönderme yapan başkan Kamil Saraçoğlu, “Yakında bizim saat kulelerini de yazar bunlar” dedi. Saraçoğlu yenikutahya.com’a özel yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Kütahya Belediyesi olarak biz şehrimizin estetiğini de düşünmek durumundayız. Mesela vazo bir işe yarıyor mu? Biz şehrin simgesi olabilecek yapılarla estetik dokunuşlarda bulunuyoruz. Sözcü Gazetesi zihniyetindeki bir gazete devamlı bizim aleyhimizde haberler yapıyor. Bu haberler tabi ki maksatlıdır. Zihniyetlerinde sürekli kötü gösterme ve karalama olduğu için vatandaşımıza bizi böyle lanse ediyorlar. Oysa bizim amacımız Kütahya’nın daha estetik görünmesini sağlamak. Keşke diğer yaptığımız icraatları da haber yapsalar.”

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar