Connect with us

HABERLER

“KÜTAHYA UYUMA! TAKIMINA SAHİP ÇIK” KAMPANYASINA HENÜZ 3 KİŞİ DESTEK OLDU

Kütahyaspor’un içinde bulunduğu maddi sıkıntıları aşmak yolunda adımlar atan Kütahyaspor yönetimi, ‘Kütahya Uyuma Takımına Sahip Çık!’ sloganıyla kampanya başlattı. 2 günde sadece 3 kişi kampanyaya destek oldu.

yenikutahya.com – HABER

Yaşadığı mali sıkıntılar sebebiyle sezon başında oyuncu lisanslarını bile çıkaramayacak duruma gelen Kütahyaspor’da Mehmet Özdoğan ve yönetiminin başa geçmesinin ardından kulübe gelir elde etme amacıyla yeni adımlar atılıyor. Başkan Mehmet Özdoğan ve yönetim kurulu, “Kütahya Uyuma Takımına Sahip Çık” sloganıyla yaşanan sıkıntılara geçici çözüm için kampanya başlattı.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Renklerine aşık olduğumuz Kütahyaspor’a destek zamanı. Elbirliğiyle 200 firmadan ya da kişiden biner lira kampanyasına siz de katılın. Kütahyaspor bu zor günlerden sizinle çıkacak” denilirken, kulübe maddi destek çağırısında bulunuldu.

Bağış yapmak isteyenler TR33 0020 6001 4400 4725 4800 01 hesap numarasına para yatırarak kulübe katkı sağlayabilecek. Kütahyaspor’a destekte bulunan firmalar ve kişiler, kulübün resmi sitesinde yayınlanacak. Kampanyaya ilk destekler ise Kütahya Milletvekilleri İshak Gazel ve Ahmet Erbaş’tan geldi. Yine bire diğer siyasi isim olan Mustafa Önsay da 1000 lira yatırarak destek olurken, iki günde sadece 3 kişi kampanyaya katılım sağlamış oldu.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar