Connect with us

HABERLER

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI CUMARTESİ GÜNÜ AÇIKLIYOR

AK Parti’nin 40 il ve ilçe için belediye başkan adayları cumartesi günü 13.00’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacağı öğrenildi. Açıklanacak 40 il arasında Kütahya’nın olup olmadığı henüz bilinmezken, fısıltı gazetesinde adayın belli olduğu söylentileri de ayyuka çıkmış durumda.

yenikutahya.com – HABER

Ankara’daki AK Parti kaynaklarından edinilen bilgiye göre; AK Parti’de belediye başkan adayları cumartesi günü açıklanacak. Bugün ve yarın karar adaylara tebliğ edildikten sonra adaylar Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulacak.

Kütahya’da sosyal medyada yapılan bazı paylaşımlarda AK Parti adayının Kütahya için de belli olduğu iddia edildi. Bu ismin kim olduğu konusunda çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Siyasi kaynaklara göre adayın kim olduğu konusu birkaç gün önceden kesinlikle açıklanamaz. Bu konuda son sözü söyleyecek olan makamın Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan olduğunun altını çizen siyasi kaynaklar, ortaya atılan tüm isimlerin doğruluğunun teyite muhtaç olduğunu kaydediyor.

Ankara’daki AK Parti kaynaklarından edinilen bilgiye göre Kütahya merkez ve ilçeler ilk açıklanacak 40 il arasında bulunmuyor. Bununla ilgili olarak çalışmanın henüz tamamlanmadığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar