Connect with us

HABERLER

AK PARTİ’NİN KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YİNE AÇIKLANMIYOR

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, yarın yapılacak partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda Ankara ve İzmir’in de aralarında bulunduğu 20 ilin belediye başkan adayını kamuoyuyla paylaşacak. Geçtiğimiz hafta 40 il adayı açıklanmış ve aralarında Kütahya yine olmamıştı. Gelen bilgilere göre yarın açıklanacak 20 ilin arasında da Kütahya bulunmuyor.

yenikutahya.com – HABER

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 20 ilin belediye başkan adayını daha partisinin yarın yapılacak TBMM Grup Toplantısı’nda açıklayacak.

20 ADAY DAHA AÇIKLANACAK

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığından yapılan açıklamaya göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin yarınki TBMM Grup Toplantısı’nda, aralarında Ankara ve İzmir’in de bulunduğu 20 ilin belediye başkan adayını kamuoyuyla paylaşacak.

HANGİ İLLERİN ADAYLARI AÇIKLANACAK?

Toplantıda, Ankara, İzmir, Balıkesir, Trabzon, Eskişehir, Hatay, Konya, Mardin, Muğla ve Sakarya büyükşehir belediye başkan adaylarının yanı sıra Afyonkarahisar, Bingöl, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Karaman, Muş, Uşak, Yozgat ve Sivas’ın belediye başkan adaylarının açıklanacağı bildirildi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar