Connect with us

ASAYİŞ

2 KİŞİYİ BIÇAKLAYAN FİRARİYİ POLİS YAKALADI

Kütahya’da hükümlü olarak kaldığı e tipi kapalı cezaevinden, tedavi için götürüldüğü devlet hastanesinde firar eden ve 2 kişiyi bıçakla yaralayan hükümlü, filmleri aratmayan bir operasyon sonrasında yakalandı.

yenikutahya.com – HABER

Önceki gece geç saatlerde Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde çıkan kavgada 2 kişi, bıçaklanarak yaralandı. Bıçaklama olayını gerçekleştirdikten sonra kaçan zanlının, geçtiğimiz günlerde Kütahya E Tipi Kapalı Cezaevi’nden hastaneye tedavi için getirildiği sırada firar eden hükümlü Murat E. (22) olduğu belirlendi.

Kütahya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube ekipleri, Murat E.’nin saklandığı İstiklal Mahallesi’ndeki adrese operasyon düzenledi. Operasyonda gözaltına alınan Murat E., sağlık kontrolünün ardından sorgulanmak üzere asayiş şubesine götürüldü.

Bıçaklanarak yaralanan 2 kişinin tedavisi ise Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapıldı ve yaralıların hayati tehlikesi bulunmuyor.

Hükümlü Murat E., 22 Kasım 2018 tarihinde, rahatsızlanması üzerine infaz koruma memurlarınca hastaneye götürülmüş ve bu sırada hastane görevlilerinin dalgınlığından yararlanarak firar etmişti.

Murat E., yeniden Kütahya E Tipi Kapalı Cezaevine konuldu.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar