Connect with us

DİĞER

KROS OTOMOTİV’DEN DEV TEDARİKÇİ GÜNÜ ORGANİZASYONU

Kros Otomotiv 2. Tedarikçi Günü 22 Kasım Perşembe günü Kütahya Hilton Garden Inn Otel’de gerçekleşti.

yenikutahya.com – HABER

“Küresel Ölçekte Hep Birlikte” ana temasının ön plana çıktığı etkinliğe 50’ye yakın firmadan 130’u aşkın kişi katıldı. Tedarikçilerin göstermiş olduğu yoğun katılım ile çok etkin bir tedarikçi günü yaşandı.

Kros Otomotiv Genel Müdürü Hikmet Demir’in açılış konuşmasından sonra firma yöneticileri sırasıyla otomotiv sektörünün gidişatı, Kros Otomotiv’in gelecek planları ve son dönem değişiklikleri, yeni ürün grupları ve kalite beklentileri hakkında bilgilendirmede bulundu. Tedarikçilerin düşünceleri ve önerilerinin alınmasından sonra plaket törenine geçildi. Tüm tedarikçilere katılımları nedeniyle teşekkür edildi. Öğle yemeğinin ardından,  son dönemde yaşanan değişikliklerin görülmesi amacıyla fabrika teknik gezisi düzenlendi. Kros Otomotiv tedarikçileri tüm üretim sürecini detaylı bir şekilde gezdiler ve proses sorumlularından bilgi aldılar.

Etkinliğin son derece başarılı organize edildiği görüşünde birleşen katılımcılar, Kros Otomotiv’de ki büyük değişimin ve yeni küresel vizyonun heyecan verici olduğunu vurguladılar.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar