Connect with us

DİĞER

KROS OTOMOTİV’E ÇIRAĞAN SARAYI’NDA BÜYÜK ÖDÜL – “BEST MANAGED COMPANIES”

Kütahya’da faaliyet gösteren ve Volkswagen grubu araçları için akışkan transfer sistemleri üreten Kros Otomotiv firması, 26 Kasım 2018 tarihinde Çırağan Sarayı’nda düzenlenen “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri” organizasyonunda ödüle layık görüldü. Deloitte Türkiye tarafından bu yıl ilk defa gerçekleştirilen “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri” ünvanını almaya hak kazanan şirketler ödüllerini Ali Koç’un başkanlığını üstlendiği ve Ali Sabancı, Ebru Özdemir, Emre Zorlu, Hamdi Akın, Hanzade Doğan Boyner, Lucien Arkas, Ömür Tan, Ümran İnan ve Ümit Boyner’den oluşan jüri üyelerinden aldı.

Bu organizasyon ile Türkiye’de bulunan şirketlerin yönetim performanslarının, uluslararası en iyi uygulamalar çerçevesinde değerlendirilmesinin yanı sıra, ulusal şirketler arasında en iyi yönetim mekanizmaları hakkında farkındalık yaratılması hedeflendi.

Ödül töreninde Kros Otomotiv’in kendi alanında dünyanın önde gelen otomobil firmalarının ana tedarikçisi konumunda bulunması, Almanya’da müşterisine yakın bir lojistik merkezinin bulunması, son dönemde gerçekleştirdiği ortaklıklar ve globalleşme yolunda attığı adımlar, kaliteye verdiği önem, istikrar ve müşteri memnuniyeti odağındaki çalışmaları nedeniyle bu ünvana layık görüldüğü bildirilmiştir. Ödül töreninde Kros Otomotiv adına “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri” ödülünü Genel Müdür Hikmet Demir, Genel Müdür Yardımcıları Deniz Özgür Kurtuluş , Selçuk Yıldırım ve Onur Gül  aldı.

Kros Otomotiv çalışanları bu ödülden duydukları gururu dile getirerek, Kütahya’da faaliyet gösteren firmanın bu ödülü almış olmasının kendilerini onurlandırdığını bildirdiler. Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketlerinden birinde çalışıyor olmanın sorumluluğu ile belirlenen 2025 Vizyonu doğrultusunda emin adımlarla ilerleyeceklerini belirttiler.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar