Connect with us

ASAYİŞ

SANAYİ SİTESİNDEKİ SİLAHLA YARALAMA OLAYININ PERDE ARKASI ORTAYA ÇIKTI

Kütahya Sanayi Sitesi’nde meydana gelen korkunç olayda, boynundan tabanca ile vurulan kişi ağır yaralandı. Silahla yaralama olayına ilişkin 2 kişi polis tarafından gözaltına alındı.

yenikutahya.com – HABER

Fatih Sanayi Sitesi’ndeki otomobil elektrik arıza dükkanına müşteri olarak giden Recep Akoluk, yapılan iddiaya göre iş yeri sahibi H.Ö.’nün silahıyla oynadığı sırada yanlışlıkla patlaması sonucu boğazından vurularak ağır yaralandı. Oto elektrik dükkanı sahibi olan H.Ö. ve kardeşi Ö.Ö., gözaltına alınmıştı.

Sanayi esnafını tedirgin eden korkunç olay, akşam saatlerinde H.Ö.’ye ait oto elektrik tamir dükkanında meydana geldi. Çevre esnafın iddiasına göre, H.Ö. tabancayla oynarken silah kazayla ateş aldı. O sırada iş yerinde müşteri olarak bulunan Recep Akoluk isimli genç, boynuna isabet eden kurşunla kanlar içinde yere yığıldı.

Recep Akoluk, daha sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Olayın bir numaralı şüphelileri H.Ö. ve kardeşi Ö.Ö., polislere önce, dışarıdan bir kişinin dükkana doğru ateş etmesi sonucunda Recep Akoluk’un yaralandığını söylediği öğrenildi. Kısa bir süre sonra bu ifadesinden vazgeçen H.Ö., kendisinin tabancayla oynarken silahın kazara ateş aldığını ve Recep Akoluk’u boynundan vurduğunu itiraf etti. H.Ö. ve kardeşi Ö.Ö. gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Zanlıların adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar