Connect with us

HABERLER

ŞAKA GİBİ – “UCUBE”DE BUZ GİBİ HAVADA SU AKITTILAR

Kütahya Belediyesi tarafından 377 bin liraya yaptırılan ve vatandaşların “ucube” adını verdikleri süs havuzunda acayiplikler bitmiyor. Hava sıcaklığının -5’leri gördüğü gece saatlerinde akıtılan su, sosyal medyada vatandaşlar tarafından tiye alındı.

yenikutahya.com – HABER

Kütahya Belediyesi’nin ekonomik sıkıntıda olduğu ve müteahhitlere zamanında ödeme yapamadığı iddia edilen şu günlerde, 377 bin lira bedelle süs havuzu yaptırılmasına vatandaşlar büyük tepki gösteriyor. Sosyal medyadan yapılan büyük tepkiler sonrası süs havuzunun adı halk arasında “ucube” olarak kullanılıyor.

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra havuzun dün gece sabaha kadar çalıştırıldığı, hava sıcaklığının sıfırın altında 5 dereceleri gördüğü saatlerde de su akıtıldığı gözlendi.

Konuya tepki gösteren bir vatandaş “Bu kara kışın ayazı ve dondurucu soğukta 377 binlik doğum günü pastası kıvamındaki havuzun suyunu akıtmak hangi aklın ürünüdür merak ediyorum. Bu soğuk havada suyun akıtılması durumunun, şehrimizde yıllardır yaşadığımız komedinin son perdesi olması dileklerimle.” diyerek olaya tepkisini gösterdi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar