Connect with us

HABERLER

2019’UN İLK BEBEĞİNİN ADI ÇINAR OLDU

Özel Kütahya Hastanesi’nde yeni yılın ilk dakikasında dünyaya gelen erkek bebeğin adı Çınar oldu. Anne Elif ve baba Burhan Özçelik’in oldukça heyecanlı oldukları gözlendi.

yenikutahya.com – HABER

Kütahya ’da, Özel Kütahya Hastanesi’nde olan bir doğumla, Kütahya’daki 2019’un ilk bebeği Çınar oldu. Özel Kütahya Hastanesi’nde, Elif ve Burhan Özçelik çiftinin ilk çocuğu saat 00.01’de dünyaya geldi. Sezaryen ameliyat ile 2 kilo 960 gram bir erkek bebek dünyaya getiren Elif Özçelik, anne olmanın mutluluğunu yaşadı. Baba Burhan Özçelik,2019’un ilk bebeğinin ismini Çınar olarak verdiklerini söyledi.

İlk defa baba olan ve çok heyecanlı olduğunu söyleyen Burhan Özçelik, “Çok mutlu ve heyecanlıyım. Allah herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah.” dedi.

Burhan ve Elif Özçelik çiftini özel odalarında ziyaret ederek tebrik eden Özel Kütahya Hastanesi’nin başhekimi Uz. Dr. Hilmi Koputan, yaptığı açıklamada “Çınar bebek Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanımız Op. Dr. Himmet Hatipoğlu’nun yapmış olduğu başarılı bir operasyonla oldukça sağlıklı bir şekilde dünya geldi. Ailemizi tebrik ediyor bebeğimize Allah’tan uzun ömürler diliyorum.” diye konuştu.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar