Connect with us

HABERLER

AK PARTİ TEŞKİLATI MAHALLE BAŞKANLARIYLA SEÇİM STRATEJİSİNİ KONUŞTU

Kütahya’daki tüm mahalle başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimleri, omuz omuza vererek kazanıp birlikte zafere ulaşacaklarını söyledi.

yenikutahya.com – HABER

AK Parti Kütahya İl Teşkilatı tarafından mahalle başkanlarına yönelik bir toplantı düzenlendi. Kütahya Belediyesi Sosyal Tesislerinde yapılan toplantıya, AK Parti milletvekilleri Ahmet Tan ve Ceyda Çetin Erenler, İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı Ahmet Sami Kutlu, Merkez İlçe Başkanı Muhterem Kılıç, AK Parti Kütahya Kadın Kolları Başkanı Esra Zeytin Sürücüoğlu ve mahalle başkanları katıldı.

31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerine ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı toplantının ardından konuşan AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş şunları kaydetti:

“31 Mart yerel seçimleri öncesi, millete hizmet yolunda bu kutlu yürüyüşün mimarları kıymetli mahalle başkanlarımız ile buluştuk. AK Partimizin davası, milletine hizmet davasıdır. Sevgi ve muhabbetle, omuz omuza vererek birlikte çalışacak, birlikte başaracağız. 31 Mart 2019 günü inşaallah yine büyük bir zafer kazanacağız.”

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar