Connect with us

HABERLER

KÜTAHYASPOR ÖKSÜZ KALDI – SAİT AKSÖZ HAYATINI KAYBETTİ

Kütahyaspor’a gönül vermiş ve yıllarını Mavi Lacivert renklere adamış eski yöneticilerden Sait Aksöz, bir süredir mücadele verdiği hastalığa yenik düşüp hayatını kaybetti. Emekli eğitimci Sait Aksöz, Kütahyaspor’un en zor zamanlarında hep görev başında idi.

yenikutahya.com – HABER

Kütahya spor kamuoyunun ve Kütahyaspor’un sevilen isimlerinden olan Sait Aksöz için, kurucusu olduğu tribün grubu Grup Mavi Şimşek bir açıklama yayınladı.

“Kütahyaspor denince ilk akla gelen isimlerden olan Sait Aksöz’ün vefat haberini derin bir üzüntüyle almış bulunuyoruz. Yıllarca Kütahyaspor yönetimlerinde yer alan, Grup Mavi Şimşek’in kurucularından olan ve kutahyasporum.com sitesini kurarak taraftarlara maç fotoğrafları, canlı maç bilgileri ve haberleriyle bilgi sağlayan Sait Aksöz, aynı zamanda Grup Mavi Şimşek üyeleri olan Ersen ve Ekrem Aksöz kardeşlerin de babasıydı. Kütahyaspor’un zor zamanlardan geçtiği bugünlerde maalesef iyi bir Kütahyasporlu olan Sait Hoca’yı da kaybettik. Başta Ersen ve Ekrem kardeşler olmak üzere, acılı Aksöz ailesine, sevenlerine, Grup Mavi Şimşek ve Kütahyaspor camiasına başsağlığı diliyoruz.”

Sait Aksöz’ün cenazesi Cumartesi (05.01.2019) öğle vakti Ulucami’de kılınacak cenaze namazının ardından Kütahya Şehir Mezarlığı’na defnedilecek.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar