Connect with us

HABERLER

YILIN EN İYİ ÜLKÜ OCAĞI “KÜTAHYA” SEÇİLDİ

Bu sene 5. kez düzenlenen olan Türk Dünyası Hizmet Ödülleri’nde “Yılın En İyi Ülkü Ocağı” Kütahya Ülkü Ocakları seçildi.
5. Dünya Türk Forumu kapsamında , Türk Dünyası Hizmet Ödülleri Programı, İstanbul Esenler Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde yapıldı.
İstanbul’da düzenlenen 5. Dünya Türk Forumu bünyesinde bir “Türk Dünyası Ödülü” ihdas edilmesi benimsenmişti. Türk Dünyası’nın vizyon ve derinliğini güçlendiren başarılı kişiler ile kurumları onurlandırmak ve teşvik etmek amacı ile farklı kategorilerde 2014 yılından itibaren her yıl düzenli olarak Türk Dünyası Kızıl Elma Ödülleri verilmeye devam ediyor.

Kızıl Elma “Devlet” Ödülü, Kızıl Elma “Özel” Ödülü, Kızıl Elma “Diplomasi” Ödülü, Kızıl Elma “İş” Ödülü, Kızıl Elma “Bilim” Ödülü, Kızıl Elma “Kültür” Ödülü, Kızıl Elma “Sanat” Ödülü, Kızıl Elma “Teknoloji” Ödülü, Kızıl Elma “Strateji” Ödülü, Kızıl Elma “Spor” Ödülü, Kızıl Elma “Kamu Diplomasisi” Ödülü olmak üzere toplam 11 kategoride ödül verildi.
Bu Kapsamda “Yılın en iyi ülkü ocağı” ödülünü Kütahya İl Başkanı Serdar Akkoç ‘a törenle verildi.
Konu ile ilgili açıklama yapan Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Akko甓Yılın En İyi Ülkü Ocağı” Kütahya Ülkü Ocaklarımız seçilmiştir. Bu müstesna gurur adına İstanbul Ülkü Ocaklarımıza teşekkürlerimizi sunar, bu armağanı Kütahya’da şehadet şerbeti içen Ülkücü Şehitlerimize ve Abdullah Buğra Koçlar kardeşimizin aziz ruhuna ithaf ediyoruz.”

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar