Connect with us

HABERLER

MİLLETVEKİLİ İSHAK GAZEL: “TRENDEN İNEN BİR DAHA BİNEMEZ”

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, Altıntaş programı kapsamında, AK Parti Altıntaş Belediye Başkan Adayı Arif Teke ve bazı partililerle esnaf ziyareti gerçekleştirip, AK Parti ilçe teşkilatı tarafından gerçekleştirilen programa katıldı.

yenikutahya.com – HABER

Milletvekili İshak Gazel, program esnasında yaptığı konuşmada “Yerel Seçimlerin AK Partimiz için, Altıntaşımız ve Kütahyamız için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. AK Partimizin kıymetli adayı Arif Teke’ye destek olmak için bugün Altıntaş ilçemizdeyiz. Arif Teke ile birlikte AK Partimizin belediyecilik hizmetleri, gönül belediyeciliği düsturumuzla birlikte yeni bir ivme kazanacak” dedi.

İshak Gazel “31 Mart seçimlerinde partimizin başarısı için, teşkilatlarımız olarak canla başla çalışacağız. Bazı yerlerde duyuyorum; diyorlar ki, ‘ben şu partiden aday oldum, seçimi kazanırsam AK Partiye geçeceğim veya ben bağımsız adayım ama seçimi kazanırsam AK Parti’ye geçeceğim.’ Kimse kusura bakmasın. Cumhurbaşkanımız da çok net bir şekilde ifade ettiler; Bu trenden inen bir daha bu trene binemez. Bağımsız aday olur, başka partiden aday olur, ona bir şey diyemeyiz. Ancak AK Parti’ye geçeceğim diyerek seçim propagandası yaparsa ona da dur deriz. Bizim partimiz AK Parti, adayımız da Arif Teke’dir. İlçemizde yaptığımız görüşmelerde de Arif Teke’ye ne kadar büyük bir teveccüh olduğunu bir kez daha gördük. AK Parti büyük bir idealin ve Türkiye sevdasının partisidir. Partimizin her bir ferdinin ve özellikle AK Partimizi temsil eden, Sayın Cumhurbaşkanımıza olan teveccühle Belediye Başkanı, milletvekili seçilerek bu görevleri ifa edenlerin,  AK Partili şuuruyla bu dava ruhuna uygun hareket etmesi gerekmektedir. Kimse kibre kapılıp da ben oldum havasında olmamalıdır. Nefsimizi ayaklar altına alıp davamız için mücadele etmeli, hesabi değil hasbi olmalıyız. Belediye Başkanı, Milletvekili olmaktan daha önemli olan şey, sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşı olabilmektir.” dedi.

Zafer Organize Sanayi Bölgesine de değinen İshak Gazel “5,5 milyon metrekare üzerine tasarlanan Zafer Organize Sanayi Bölgemiz, stratejik konumuyla Kütahyamız için büyük bir önem arz etmekte. Bölge için de önemli bir yatırım olarak öne çıkmaktadır. Teknik ve lojistik olarak sahip olduğu bu imkanların dışında da, yatırımcılara önemli teşvik imkanı sunan Organize Sanayi Bölgemize şimdiden onlarca yatırımcı ön talepte bulunmuştur. Yeni dönemde belediye başkan adayımız Arif Teke ile birlikte de Organize Sanayi Bölgemizin sunacağı imkan ve avantajları Altıntaş ilçemiz en iyi şekilde kullanacaktır.” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar