Connect with us

EĞİTİM

ÖZGELİŞİM KREŞİ ŞEHRİN ORTASINDAKİ YENİ YERİNE TAŞINDI

Kütahya’nın saygın eğitim kurumu Özgelişim Kreşi, şehir merkezindeki yeni binasına taşındı. 0 ile 6 yaş arasındaki bebek ve çocukların eğitim ve barınmasını sağlayan Özgelişim Kreşi, tecrübeli kadrosu ve güler yüzlü çalışanları ile takdir toplamaya devam ediyor. Daha önce Çamlıca’da hizmet veren kreş, şimdi İstasyon Caddesi ile Fatih Mahallesi’nin birleştiği noktadaki yeni yerine taşındı.

yenikutahya.com – HABER

Kreş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yaylıoğlu yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Uzun süredir velilerimiz ve çevreden şehir merkezine gelmemiz isteniyordu. Ben de ekibime bu konuda fizibilite çalışması yapmalarını söyledim. İstasyon Caddesi ile Fatih Mahallesi’nin bitiştiği köşe noktadaki yeni yerimizi kısa sürede hazırladık ve gerekli tüm prosedürleri yerine getirerek evlatlarımızın daha rahat etmeleri için elimizden gelen her şeyi yaptık. Fatih Mahallesi 1.Umut Sokak No 6 Kütahya adresindeki yeni yerimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.”

Kreş ile ilgili bilgi alınabilecek numara 0 553 737 88 03. Bu numaradan WhatsApp aracılığı ile de mesaj yoluyla bilgi alınabiliyor.

2014 yılından beri Kütahya’da hizmet veren Özgelişim Kreşi, meyve sularını ve yemeklerini özgün üretimle çocuklara sunuyor. Geleceğimiz, evlatlarımız artık emin ellerde. Üstelik 0 aydan 6 yaşa kadar eğitim veren tek kurum olma özelliğini de elinde tutan Özgelişim Kreşi, velilerden de büyük ilgi görüyor.

Kreşin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yaylıoğlu, bu kreş için çok emek çektiklerini söyledi. Kütahyalı Gazeteci- Yazar Ahmet Yaylıoğlu açıklamasında, “Ben kendi torunumu güvenerek yollayabileceğim bir kreş olsun, aynı zamanda da Kütahya’daki ailelere ve miniklere de hizmet etsin diye düşünerek bu işe giriştim. Tertemiz, düzenli, kaliteli odalar, her aktivite için ayrı odalar, Kütahya’daki tek 0 aydan 6 yaşa kadar bebek bakımı, meyve suyundan oyun hamuruna kadar özgün üretim. Bunlar sayabildiğim birkaç belirgin özellik. Bence en önemli hususlardan bir de hiçbir sentetik malzeme, hazır ürün kullanımı yok. Ayrıca çocuklar için spor, bale-jimnastik salonu ve eğitimi, yabancı dil yatkınlığını artırıcı altyapı çalışmaları ve gelişime özel önem şuanda sayabileceğim birkaç farklı özellik.” şeklinde konuştu.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar