Connect with us

HABERLER

İLHAMİ ÖZATAĞ, DEMOKRAT PARTİ’DEN ADAY

ÖZATAĞ: “MAHKUM DEĞİLSİNİZ, DEMOKRAT PARTİ VAR”

Kütahya Demokrat Parti, adaylık müracaatları devam ediyor. Simav’da eski DP’li Belediye Başkanı Simav Karahan, Emet’de Mustafa Koca, Gediz’de Münevver Gürsoy Azmioğlu, Şaphane’de Sema Hızır Akçalıoğlu ile seçimlere katılan Demokrat Parti İl Başkanı Halil Gün, aday belirleme çalışmalarının ve müracaatların devam ettiğini bildirdi.

Demokrat Parti’de İl Genel Meclisi üye müracaatları da devam ediyor. DYP- DP’de İl Başkanlığı ve DP Genel İdare Kurulu Üyeliği yapan İlhami Özatağ, Demokrat Parti’den İl Genel Meclisi üyeliği için başvuru dilekçesini Merkez İlçe Başkanı Ayşe Ceylan’a teslim etti.

İlhami Özatağ, aday adaylık başvurusunda bulunurken yaptığı açıklama da, “Biz Kütahya sevdalısıyız. Biz Demokrat Parti sevdalısıyız. Kütahya’nın her tarafındaki eserlere bakıldığında Menderes, Demirel ve Demokrat Parti, Adalet Partisi, Doğru Yol Partisi görülür. Birçok hizmete bizler imza attık. Demokrat Parti’nin bir neferi olarak ve Kütahya’ya hizmet sevdalısı bir kişi olarak, hizmet adına Demokrat Parti’den İl Genel Meclis adaylığı için başvuru dilekçemi verdim. Partimin vereceği görev benim için onurdur. Aday olursam takdir de Kütahyalı hemşehrilerimizin. Biz diyoruz ki, “Mahkum değilsiniz, Demokrat Parti var.”, Çaresiz değilsiniz, mahkum değilsiniz, Demokrat Parti olarak sizlere hizmet için değerli adaylarımızla karşınızdayız.”

İl Başkanı Halil Gün de yaptığı açıklamada, “İlhami Özatağ, Kütahyalı hemşehrilerimizin, siyaset dünyasının yakından tanıdığı bir isim. Duruşu, bilgisi, kültürü, ataklığı ile Kütahya’ya hizmet için il genel meclisi aday adaylık başvurusunda bulundu. Hayırlı olsun. Başvurular devam ediyor. Teşkilatımız tarafından yapılan başvurular en iyi şekilde değerlendirilecek, milletimizin karşısına en iyi aday profilleri ile çıkacağız. ” dedi.

DP Merkez İlçe Başkanı Ayşe Ceylan, gençlik kollarından GİK üyeliğine kadar her kademede görev yapmış olan İlhami Özatağ beyin adaylığı partimiz açısından önemli. Tanınan bir isim. Güçlü ve liyakat sahibi adaylar olmasına teşkilat olarak önem veriyoruz. Demokrat Parti, Kütahya’da en iyi adaylarla seçim yarışında var olacaktır. İlhami beyin adaylığı hayırlı olsun” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar