Connect with us

ASAYİŞ

ANNE VE BABASI İÇİN ÖLÜME GİTMİŞ

Geçtiğimiz hafta sabıkalı kocası tarafından 25 bıçak darbesi ile öldürülen Özlem Göçer,anne ve babasını kurtarmak amacıyla kendini feda ettiği ortaya çıktı.
Telefonla Özlem’i arayan kocası Tolga “kapının önüne geldiğini,eğer çıkıp konuşmazsa anne ve babasını öldüreceğini söyleyince dışarıya çıktığı öğrenildi.
Kütahya Kadın ve Aileyi Koruma Derneği Başkanı Op. Dr. Zeliha Aksaz, ” Özlem evden çıkmasaydı, saldırgan anne-babasını da katledecekti. Özlem kendini feda etti.
Göçer’in ailesini ziyaret eden Kütahya Kadın ve Aileyi Koruma Derneği Başkanı Op. Dr. Zeliha Aksaz, “Yaklaşık bir hafta önce Tavşanlı’da boşanmak istediği eşi tarafından sokak ortasında bıçaklanarak katledilen Özlem Pınar Göçer’in ailesini evlerinde Kadın ve Aileyi Koruma Derneği olarak ziyaret ettik. Aile son derece üzgün. Kızlarının eşi ile isteyerek evlendiğini fakat daha önce de sabıkası olan eşinin şiddet uygulayarak boşanmak istersen seni ve aileni katlederim diyerek tehdit ettiğini ifade ettiler.Eğer Özlem evden çıkmasaydı, saldırgan anne-babasını da katledecekti. Özlem kendini feda etti.Cinayet sonrası şoka giren anne-baba bir hafta geçmesine rağmen halen şokta. Bir psikolog sağladık.Desteğimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

DEVAMINI OKU

Öne çıkanlar