Connect with us

HABERLER

KÜTAHYASPOR BASIN SÖZCÜSÜ HİLMİ KURTULMUŞ KAMUOYU AÇIKLAMASI YAPTI

Kütahyaspor’u en zor zamanında yalnız bırakmayan Turgay Esendemir başkanlığındaki yönetim kurulu adına yazılı bir açıklama yapan basın sözcüsü Hilmi Kurtulmuş, takıma destek olunması gerektiğini vurguladı.

yenikutahya.com – HABER

İkinci yarıda 16 yeni transfer ve hoca değişikliği ile dikkatleri üstüne çeken Kütahyaspor’un basın sözcüsü Hilmi Kurtulmuş yazılı bir açıklama yaparak görüşlerini dile getirdi. Kamuoyu bildirisi aynen şöyle:

“Göreve geldiğimizden bu yana takımımızı her anlamda yukarıya taşımak için başkanımız Turgay Esendemir ve yönetim kurulu olarak elimizden gelen her şeyi yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Bildiğiniz üzere devre arasında, maddi sıkıntılar yüzünden çoğu futbolcular takımdan ayrılmış yönetim, teknik heyet tam bir kaos ortamı yaşıyordu. Hatta devre arası kampı bile yapamadık. İkinci yarının ilk maçına iki üç antrenmanla başladık. Takımın eksiklerini bugüne kadar 16 futbolcu alarak gidermeye çalıştık. Bunlar kolay işler değil. Bu arada önemli bir TKİ Linyitspor maçı oynadık, onları yenmemiz lazımdı ama yenemedik. Son olarak Maltepespor mağlubiyetin ardından Zeki Ersoy hocamız ile yollarımızı ayırıp taraflı tarafsız Kütahyasporluların gönlünde taht kuran ve imparator lakaplı Hikmet Demirbilek hocamızla anlaşarak önümüzdeki kalan maçları kazanıp bir çıkış yakalamak istiyoruz. Takımımıza transfer olan futbolcular bireysel olarak yetenekli, kaliteli sporcular. Fakat hazırlık ve kamp süreci geçiremediğimiz için birlikte bazı sıkıntılar oluyor. Bunları hep birlikte aşarak bu sezonu en iyi yerde bitirmek için değerli başkanımız Turgay Esendemir, yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcularımız ellerinden gelenin en iyisini yapacağından kimsenin şüphesi olmasın. Buradan tüm Kütahyaspor taraftarına, kamuoyunun bize, bu takıma destek olmalarını rica ediyorum. Bu takım hepimizin. Kimin ne fikri, ne projesi varsa gelsinler, beraber yönetelim ve KÜTAHYASPORUMUZU eski başarılı günlerine geri döndürelim.”

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar