Connect with us

EKONOMİ

KÜTAHYA TARIM KREDİ KOOPERATİFİNE PERSONEL ALINACAK

Kütahya Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda Tarım Kredi Kooperatifleri , kendi bünyesinde istihdam etmek üzere toplam 98 personel alımı yapacağını duyurdu.
Kütahya Bölge Birliğine bağlı Tarım Kredi Kooperatiflerinde Lisans ve ön lisans mezunu olarak Kooperatif Görevlisi kadrosunda eleman alınacağını bildirildi.

Kütahya Bölge Birliğine bağlı Tarım Kredi Kooperatiflerinde Lisans ve Önlisans mezunu olarak Kooperatif Görevlisi kadrosunda işe alınacağı öğrenildi.

BAŞVURU

İlana başvurular 25 Şubat ile 8 Mart tarihleri arasında alınacağı açıklandı. Başvurular aşağıdaki evraklarla birlikte , bölge birliklerine yapılacağı bildirildi. Kütahya Bölge Birlikleri haricine yapılan başvurular kabul edilemiyeceği duyuruldu. Başvurular şahsen yapılacağı. Posta yolu ile başvuru alınmayacağı .belirtildi.

Başvuru formu.
Nüfus Cüzdanının tasdikli suretini,
Yüksek Öğrenim Diplomasının veya Mezuniyet Belgesinin aslı veya onaylı örneğini,
Kendisinin veya ailesinin (başvuruda bulunacak adayın anne, baba veya eşinden herhangi biri) son 6 aydır, Balıkesir Bölge Birliğine bağlı illerin sınırları içerisinde (Balıkesir, Bursa, Çanakkale ili Anadolu Yakası) ikamet ettiğini gösterir Nüfus Müdürlüğünden alınacak adres bilgileri raporu,
Son altı ay içerisinde çektirilmiş 2 adet 4,5×6 ebadında fotoğrafını,
Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi (Bitki Koruma Ürünleri Bayii veya Toptancı İzin Belgesi olmayanlar) olarak başvuruda bulunacak adaylar için KPSS sonuç belgesi çıktısı (Sonuç Belgesi Kontrol Kodunun bulunması zorunludur.
Ziraat Mühendisi adaylar için Bitki Koruma Ürünleri Bayii veya Toptancı İzin Belgesini veya bu belgeyi almaya hak kazandığını gösterir belgeyi
Adli sicil kayıt belgesini,

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar