Connect with us

HABERLER

BAŞKAN ERDOĞAN SON 10 GÜN İÇİNDE Mİ GELECEK?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya mitingi ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Ankara’daki siyasi kulislerden ve emin kaynaklardan alınan bilgiye göre Erdoğan, seçime son 10 gün kala Kütahya’ya gelecek. Ancak bu bilgi Cumhurbaşkanlığı ve AK Parti Genel Merkezi tarafından henüz teyit edilmedi.

yenikutahya.com – ÖZEL HABER

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi Kütahya’ya geleceği öğrenilmişti. Kütahya bu haberi ilk kez yenikutahya.com’dan okumuştu.

31 Mart yerel seçimleri çalışmaları nedeniyle birçok ile giden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın miting programında Kütahya’da olduğu öğrenildi.

Erdoğan’ın seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Kütahya Belediye Başkan adayı Ahmet Sami Kutlu’yu desteklemek için geleceği bilgisi, Ankara’daki emin kaynaklardan öğrenildi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Başkan Erdoğan, son olarak 20 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilen AK Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın 6. Olağan Genel Kurulu’na katılmak için gelmişti.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar