Connect with us

HABERLER

AHMET SAMİ KUTLU, YONCALI’YA DEV MİLLET BAHÇESİ YAPMA SÖZÜ VERDİ

AK Parti Kütahya Belediye Başkan adayı Ahmet Sami Kutlu, Kütahya merkezine kurulacak olan Millet Bahçesine ek olarak Yoncalı bölgesine de dev bir millet bahçesi yapacaklarını söyledi.

yenikutahya.com – HABER (KENT GAZETESİ)

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi, AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi Kütahya Belediye başkan adayları düzenlemiş oldukları etkinliklerle vizyon projelerini açıkladı.

Cumhuriyetin kuruluşunun 100. Yıl dönümü olan 2023 yılına yakışır bir Kütahya için yola çıktığını ifade eden AK Parti Kütahya Belediye Başkan adayı Ahmet Sami Kutlu, Kütahya merkezine kurulacak olan millet bahçesine ek olarak Yoncalı’ya da dev bir millet bahçesi yapacaklarını açıkladı.

Ahmet Sami Kutlu “Şehir merkezimizde planlanan millet bahçesine ilave olarak Yoncalı’da ikinci bir millet bahçesi yapılacaktır. Yoncalı’da içerisinde piknik alanlarının, spor alanlarının, bisiklet yollarının ve çocuk eğlence ve etkinlik alanlarının yer alacağı millet bahçesi olacaktır. ”dedi.

Kent Gazetesi’nin haberine göre, yeni belediye hizmet binasının “Millet Konağı” olarak da Kütahya halkına hizmet vereceğini söyleyen Ahmet Sami Kutlu “Yeni belediye hizmet binasının giriş katı millet kıraathanesi, merkezi, çocuk oyun alanı, gençler için etüt merkezi, hanımlar ve emekliler için sosyal alanlar oluşturularak belediye hizmet binamız hemşerilerimizin fonksiyonel olarak kullanımına sunacağız.” diye konuştu.

AV. AHMET SAMİ KUTLU

AK Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı Ahmet Sami Kutlu, kutlu ve mutlu bir Kütahya sözü vererek, Kütahya’yı insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerleriyle yoğrulmuş hizmetle donatacaklarını vurguladı.

Projeleri hakkında bilgiler veren AK Parti Kütahya Belediye Başkan adayı Ahmet Sami Kutlu “Şehrimizdeki öncelikli konuların başında trafik gelmektedir. Trafik sorunun en önemli nedenlerinden birisi otopark sorunudur. Bu nedenle şehir merkezinde yol üzerine park eden araçların katlı otoparklara alarak yollarımızdaki trafik sirkülasyonunu rahatlatacağız. Belediyemiz otoparkları hem vatandaşımızda hem de esnafımıza cazip fiyatlarla hizmetine sunacaktır. Bununla birlikte Şehir Merkezi haricinde diğer mahallelerimizde de otoparklar yaparak, halkımızın kullanımına sunacağız. Şehrimize 4 ana meydan kazandırarak, hem sosyo-kültürel hem de ekonomik canlanmayı sağlayacağız. Zafer Meydanı, Ulucami Meydanı, 30 Ağustos Meydanı, Küçük Park Meydanı oluşturacağız. Yeni dönemde belediyemizde en önemli yönetim ilkesi tasarruf ve şeffaflık olacaktır. Her faaliyetimizi, en başından en sonuna kadar milletimizin gözü önünde, her türlü bilgiye, belgeye erişimin açık olduğu bir yöntemle yürüteceğiz. Belediyelerimizde hakka, adalete, maşeri vicdana, hukuka aykırı davranan hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız.” diye konuştu.

DEVAMINI OKU

Öne çıkanlar