Connect with us

HABERLER

BAŞKAN KAMİL SARAÇOĞLU “BU SARAY BENİM DEĞİL KÜTAHYALILARIN”

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kanal 43 TV’ye Kütahya Belediyesi yeni hizmet binası ile ilgili açıklamalar yaptı.

yenikutahya.com – HABER

Kütahya Belediyesi hizmet binasını bazı basın mensuplarına tanıtan Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kanal 43 TV’ye yaptığı açıklamada, Kütahya Belediyesi’nin tüm birimleriyle birlikte yeni hizmet binasına taşındığını söyledi.

Yeni hizmet binası ile ilgili olarak kamuoyundan gelen eleştirilere de cevap veren Başkan Saraçoğlu, “Burası Kütahyalıların sarayı, Kütahyalıların hizmet binası” dedi.

Kütahya Belediyesi yeni hizmet binasının Kütahya’ya uzun yıllar hizmet edeceğini söyleyen Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu “Kütahya Belediyesi 28 müdürlüğü ile birlikte yeni hizmet binasında vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı. Hizmet binamızın altında 300 araç kapasiteli otopark mevcut ve bu otopark vatandaşlarımıza 1 saat ücretsiz hizmet verecek. Kütahya Belediyesi yeni hizmet binamızın kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyor, şehrimize uzun yıllar hizmet etmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar