Connect with us

EĞİTİM

KÜGİAD GENÇLERİ DESTEKLİYOR

Kütahya Genç İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Zafer Bintepe ve Yönetim Kurulu üyeleri, genç fikirleri desteklemeye devam ediyor.

yenikutahya.com – HABER

Kütahya Genç İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği, gençlerin yanında olmaya devam ederek yaptıkları projeleri destekliyor. Kütahya Kılıçaslan Lisesi 12. Sınıf öğrencileri Ahmet Gök, Mustafa Yılmaz ve M. Emin Çam’ın geliştirdikleri projeye destek veren KÜGİAD Yönetim Kurulu, öğrencilere verdikleri destekle TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı tarafından 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında düzenlenen “50. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Bursa Bölge Yarışmasında” Teknolojik Tasarım alanında ikincilik ödülü ile döndüler.

Kütahya Genç İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Zafer Bintepe, “Öğrencilerimizin yaptıkları çalışmaları her zaman destekleyerek yönetim kurulu olarak ülkemizi ileride yönetecek genç iş insanlarını yaratmak ve onlara güvenerek her daim yanlarında olmak KÜGİAD’ın tek gayesidir. KÜGİAD yönetim kurulu olarak yaratıcı ve üretici fikirlerin her zaman destekçisi olacağız” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar