Connect with us

HABERLER

ALİ ÇETİNBAŞ: “EN YÜKSEK ORANDA OYU BİZ ALACAĞIZ”

AK Parti il başkanı Ali Çetinbaş 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimde, Kütahya’da en yüksek oranda oy almak için çalıştıklarını ve hedeflerinin bu yönde olduğunu söyledi. Çetinbaş “Seçim bölgelerinde mahalli idareler seçimini kazanma ihtimali olan tek siyasi parti AK Parti’dir. Bütün seçim bölgelerinde en güçlü aday olarak yarışıyoruz.” dedi.

yenikutahya.com – HABER

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Avukat Hamza Dağ’ın katıldığı toplantıda bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Kütahya genelinde seçim kampanyasını çok yoğun bir biçimde devam ettirdiklerini söyledi.

Bütün seçim bölgelerinde mahalli idareler seçimini kazanma ihtimali olan tek siyasi partinin AK Parti olduğuna işaret eden AK Parti il başkanı Ali Çetinbaş şunları kaydetti:

“Teşkilatlarımız 13 ilçe, 15 belde kadın ve gençlik kolları teşkilatlanması açısından hiçbir eksiği bulunmamaktadır. İlçe teşkilatlarımız seçim gününe dair ortaya koydukları bütün hazırlıkları tamamlanmış durumda. Sandık görevlilerimiz, sandık yönetim kurulu, mahalli yönetimden başlayarak bütün çalışmalarımız ilçelerimizin tamamında bitme durumunda. Ortaya koyduğumuz çalışma ve gayret, 15 belde, Kütahya merkezle birlikte 13 ilçe belediyesinin tamamını kazanmayı hedefleyerek devam etmektedir. Bütün seçim bölgelerinde mahalli idareler seçimini kazanma ihtimali olan tek siyasi parti AK Parti’dir. Bütün seçim bölgelerinde en güçlü aday olarak yarışıyoruz. Hedefimiz toplamda il dahil 28 belediyemizi de kazanarak 31 Mart’ta en yüksek oy oranı ile seçimi tamamlamak adına gayretimiz bu yönde. Buna olan inancımız tamdır. İl merkezinde günlük kadın kollarımız 10 ev civarında ziyaret gerçekleştiriyor. Gençlik kollarımız ise bugün itibariyle 60 bin haneye çat kapı ev ziyareti gerçekleştirdi. Günlük meclis üyeleri, meclis başkanımız, milletvekili ve belediye başkan adayı olmak üzere ayrı ayrı merkezde programlar yapıyoruz ve ilçelerimize seçim çalışmaları yapıyoruz.”

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar