Connect with us

HABERLER

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KÜTAHYA BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

31 Mart 2019 yerel seçimleri için Kütahya’ya gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kütahya Belediyesi’nin yeni hizmet binasını ziyaret etti.

yenikutahya.com – HABER

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kütahya’da ilk olarak Ziraat Mahallesi Yeni Kapalı Spor Salonu önünde vatandaşlara hitap etti. Daha sonra Kütahya Belediyesi’ni ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’ndan yapılan çalışmalar hakkında brifing aldı.

Kütahya Belediyesi hizmet binası önünde Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Kütahyalı vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Burada Kütahyalılar ile bir süre sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra geçtiğimiz günlerde vatandaşların hizmetine sunulan Kütahya Belediyesi yeni hizmet binasında bazı incelemelerde bulundu.

Kütahya Belediyesi hizmet binası başkanlık makamında gerçekleşen kabulde, belediyeye ait şeref defteri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalandı. Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 2014-2019 yılları arasında Kütahya Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları anlatarak detaylı bilgiler verdi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar