Connect with us

ASAYİŞ

KÜTAHYA’DA BİR CESET BULUNDU – UZUN SÜREDİR SUYUN İÇİNDEYMİŞ

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde bulunan bir erkek cesedi, ilçeyi ayağa kaldırdı. Tavşanlı’nın içinden geçtiği kaydedilen Kocaçay’da bulunan bir erkek cesedinin kimliği, su içinde aşırı derecede bozulduğu için polis tarafından tespit edilemiyordu. Bursa Adli Tıp Kurumu’ndaki incelemenin ardından cesedin özel bir şirkette aşçılık yapan Hakkı Kahraman olduğu ortaya çıktı.

yenikutahya.com – HABER (TAVŞANLI)

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesi Ada Mahallesi’nde ortaya çıkan durum, vatandaşları hayrete düşürdü. Çayın üstündeki köprüden geçen bir vatandaş, suyun içinde bir ceset olduğunu fark etti. Olayı hemen güvenlik güçlerine bildiren vatandaş, ağır bir kokunun da geldiğini söyledi.

Gelen ihbar ile harekete geçen polis bölgeye olay yeri inceleme ekibini çağırdı. Olay yerinde uzman ekipler tarafından yapılan inceleme sonucunda cesedin tanınmaz hale geldiği ve otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumuna gönderilmesi gerektiğini bildirdi.

Bulunan erkek cesedinin yaklaşık 4 aydır suda bulunduğu tahmin ediliyordu.

Bursa Adli Tıp Kurumu’ndan gelen bilgiye göre, bulunan erkek cesedinin yaklaşık 1 aydır kendisinden haber alınamayan 49 yaşındaki Hakkı Kahraman olduğu ortaya çıktı. Hakkı Kahraman isimli 49 yaşındaki şahıs, özel bir yemek şirketinde aşçıbaşı olarak çalışıyordu.

Olayla ilgili olarak, polis tarafından geniş çapta soruşturma başlatıldığı kaydedildi.

 

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar