Connect with us

HABERLER

MHP İL BAŞKANI FERHAN YILDIRIM: “5 YIL DAHA TAHAMMÜL EDEMEYİZ”

Katıldığı bir mahalle toplantısında açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım “Artık Kütahya’nın kaderinin değişmesine sayılı günler kaldı.” dedi.

yenikutahya.com – HABER

Şehirde yaşanan ulaşım ve sağlık problemlerine dikkat çeken MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, kaybedecekleri bir gün bile olmadığını belirterek, Kütahya’nın geleceği için Alim Işık’tan başka bir çarenin olmadığına işaret etti.

“BÖLGENİN EN BÜYÜK KÖYÜ OLMUŞ”

Ferhan Yıldırım “Kütahya’nın neresine gidersek gidelim gördüğümüz tek bir şey var, Kütahya bölgenin en büyük köyü haline gelmiş. Emet’inden Şaphane’sine, Pazarlar’ından Simav’ına, Gediz’inden Tavşanlı’sına şehrimizin gittiğimiz bütün ilçeleri aynı sorun ve sıkıntılarla mücadele etmektedir. Kıymetli hemşerilerimiz, artık bir karar vermemiz lazım. Ya geleceğimiz diyeceğiz ya da 5 yıl daha kaybedeceğiz. Kütahya’nın kaybedeceği bir günü bile yokken, 5 yıl daha kaybetmeye tahammülümüz de zamanımız da yok” dedi.

“BU ŞEHRİN ALİM IŞIK’A İHTİYACI VAR”

“Kütahya, bölgenin en yaşlı ili haline gelmiş. Bir sürü sorun kapımızda” diyen Başkan Ferhan Yıldırım, “Ulaşım bunlardan bir tanesi. Geleceğimiz birer birer şehirden giderken, buna izleyici kalmak bizlere yakışmıyor. Sağlık sorunları da baş konular arasında yer alıyor ve bir il başkanı olarak telefonumun çaldığı en fazla sebeplerden biridir. Doktor bulamıyoruz, bulsak randevu alamıyoruz. Ama bir tarafta hastane inşaatı yarım, yamalak devam ederken, kısa, orta ve ya uzun vadede biteceğe de benzemezken, bu şehrin tek ihtiyacı mahpushaneymiş gibi hapishane inşaatı tamamlandı. Bu şehrin fabrikalara, üretken belediyecilik anlayışına ve Prof. Dr. Alim Işık’a ihtiyacı var” diye konuştu.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar