Connect with us

HABERLER

ALİ ÇETİNBAŞ: “BİZİM SİYASETİMİZ EZAN-I MUHAMMEDİ İÇİN, BEKA İÇİNDİR”

AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Domaniç’te yaptığı konuşmada, partililere seslenerek “Bizim siyasetimiz değerler siyaseti, bizim siyasetimiz Ezan-ı Muhammedi, bizim siyasetimiz memleketimizin bekası içindir.” dedi.

yenikutahya.com – HABER

31 Mart yerel seçimlerine 5 gün kala ilçe ziyaretlerine de devam eden AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş Domaniç’te düzenlenen bir programa katıldı. Burada AK Parti Belediye Başkan adayı Yurdagül Bakkal’a destek isteyen Çetinbaş, Domaniç’e yapılan hizmetleri de anlattığı konuşmasında şunları kaydetti:

“Biz çok çileler çektik, çok kumpaslarla, oyunlarla karşılaştık, arkamıza dönüp baktık, bacılarımız vardı. Sağımıza dönüp baktık Anadolu’nun gerçek sahipleri vardı. Milletimizle beraber hepsini aştık elhamdülillah. Şimdi bakıyoruz bize karşı kimler kimlerle beraber saf tutmuş bize karşı kumpas ve oyun peşindeler.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan da bahseden Çetinbaş “Bizim ilçelerimizde, beldelerimizde, köylerimizde, kıymetli hemşerilerimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kendi ailelerinin bir fert, kendi kardeşleri, ağabeyleri, küçük çocuklar dedeleri olarak görüyor. Allah, Cumhurbaşkanımıza hayırlı uzun ömürler versin. İstikametini bozmasın. Bizleri de ardında yürümekten alıkoymasın. Bizim siyasetimiz değerler siyaseti, bizim siyasetimiz Ezan-ı Muhammedi, bizim siyasetimiz memleketimizin bekası, bizim siyasetimiz bayrağımız, kim karşımıza çıkar Anadolu insanının mayasını, aile düzenini bozmaya kalkarsa elini, kolunu kırarız kardeşim.” diye konuştu.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar