Connect with us

ASAYİŞ

KÜTAHYA’DA, LİSELİ KIZA İŞKENCE YAPAR GİBİ DAYAK ATTILAR

Kütahya merkezde, S.K. (16) isimli bir kız çocuk, hakkında dedikodu yaptığını öne sürdüğü kendi yaşıtı olan bir kızı, Vefa Mahallesi’nde bulunan hemzemin geçitte, yanında getirdiği iki kız arkadaşıyla birlikte dövdü. Üç liseli, tek başına olan kızı saçlarından tutarak sürükleyip, tekme tokat dakikalarca döverken, arkadaşları da telefonla dehşeti kaydetti. Görüntüler, arkadaşlar arasında paylaşılmasının ardından olay polise intikal etti. Üç liseli kız, Çocuk Şube Müdürlüğü’ne ifadeye götürüldü.

yenikutahya.com – HABER

Vefa Mahallesi hemzemin geçide yakın bir alanda yaşanan olayda, S.K., arkadaşları S.Y. ve H.S. ile birlikte, kendisiyle ilgili dedikodu yaptığını öne sürdüğü S.A. adlı lise öğrencisi kız çocuğunu, dakikalarca dövdü.

Olayın faillerinden olduğu iddia edilen S.K. ve yanındaki iki arkadaşı, saçlarından tutarak sürükledikleri S.A.’ya küfür ederek ardından tekme tokat dövmeye başladılar.

İnsanlık adına utanç görüntüleri dakikalarca sürdü. Olay esnasında, dayakçı kızların yanındaki erkek arkadaşları duruma müdahale etmeye çalıştı. Dakikalarca süren dehşet anlarını S.Y.’nin başka bir kız arkadaşı cep telefonu ile kaydetti.

Kaydedilen görüntülerin WhatsApp aracılığıyla paylaşılmasının ardından, konu polise intikal etti ve polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Çocuk Şubesi ekipleri, kimliklerini tespit ettiği kızlardan S.K. ile S.Y. ve H.S.’yi ifade için Çocuk Şubesi’ne götürdü.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar