Connect with us

HABERLER

ALİM IŞIK PARTİ ROZETİNİ ÇIKARTIP GÖREVİ TESLİM ALDI

31 Mart yerel seçimlerinden galibiyetle çıkan MHP adayı Prof.Dr.Alim Işık, “Kütahya’ya söz verdiğimiz gibi parti rozetimi çıkartıyorum, artık tüm Kütahya’nın belediye başkanıyım. Rozetimi de Ferhan Yıldırım başkanıma emanet ediyorum” diyerek görevi Kamil Saraçoğlu’ndan devraldı.

yenikutahya.com – HABER

Atatürk Bulvarı üzerinden yürüyerek Kütahya Belediyesi hizmet binasına gelen MHP’liler, büyük bir kalabalıkla gövde gösterisi yaptı. MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, İl Başkanı Ferhan Yıldırım, Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Akkoç ve diğer yöneticiler ile çok sayıda partiliyi yanına alan Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, görevi AK Partili Kamil Saraçoğlu’ndan devraldı.

Saraçoğlu, makam odasında yaptığı konuşmada, “bundan sonra bize düşen bir görev olursa severek hizmet edeceğiz” dedi. Belediye Başkanı Alim Işık törende yaptığı konuşmada “Bizden önce görev yapan herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra da biz yeni hizmetler yaparak Kütahyalı hemşerilerimize hizmet edeceğiz. Bir kez daha bu değişimin Kütahyamıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Hepimiz bir çok proje vaadinde bulunarak bu kampanya sürecini tamamladık. İnşallah biz verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu 5 yıl sonra aynen Kamil Saraçoğlu gibi yaşayacağız. O da 5 yıl önce göreve gelirken böyle bir belediye hizmet binası yapacağının sözünü vermişti. Gördüğünüz gibi sözünü tuttu. İnşallah biz de 130 adet proje sözümüzü tamamlar ve sözümüzü tutmuş oluruz.” diye konuştu.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar