Connect with us

HABERLER

MHP LİDERİ BAHÇELİ: “KÜTAHYA KALEMİZ OLACAK”

31 Mart yerel seçiminde Kütahya Belediye Başkanlığına seçilen Prof. Dr. Alim Işık, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım ve parti yönetimi, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Kütahya’da kazandıkları zafer için başta MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım olmak üzere tüm partilileri tebrik eden MHP lideri Bahçeli “Kütahya kalemiz olacak” dedi. Bahçeli ayrıca Kütahya’ya gelerek Işık’ı makamında ziyaret edeceğini ifade etti.

yenikutahya.com – HABER

“BU ZORLU DÖNEMDE KÜTAHYA’NIN BAŞARISI ÇOK ÖNEMLİ”

Kütahya teşkilatının yaptığı ziyaretten dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden MHP lideri Devlet Bahçeli “Kütahya İl Teşkilatımız çok kısa süre içerisinde büyük başarılara imza atmıştır. Bu başarılar takdire şayandır. 24 Haziran seçimleri sonrasında Kütahya halkımızın teveccühü ile önce Ahmet Erbaş kardeşimiz partimizden milletvekili seçilmiştir. 31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerde de ilk defa Kütahya Belediyesi Başkanlığına partimizin adayı Alim Işık kardeşimiz seçilmiştir. Bu başarılarından dolayı il teşkilatımızı bir kez daha kutluyorum. Ülkemiz son dönemde zorlu bir süreçten geçmektedir. Bu zorlu süreçte Kütahya’nın başarısı çok değerlidir. Bu nedenle Kütahya halkımıza çok teşekkür ediyor. Şükranlarımı sunuyorum. En kısa zamanda Kütahya’ya gelerek hem Kütahya halkımızla hasret gidereceğiz. Hem de belediye başkanımız Prof. Dr. Alim Işık hocamızı makamında ziyaret edeceğim. ”dedi.

“MAZBATAMIZI TAKDİM ETTİK”

MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yapılan ziyaret hakkında konuşan Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık “Kütahya Belediye Başkanlığı mazbatamızı alıp değerli hemşerilerimiz adına Sayın Genel Başkanımıza takdim ettik. Bize bu onuru yaşatan saygıdeğer hemşerilerimize ve hüsn-ü kabullerinden dolayı Sayın Genel Başkanımıza şükranlarımızı sunarız. Bu süreçte Kütahya il başkanımıza, merkez ilçe başkanımıza, kadın kolları başkanımıza ve tüm kadın kolları ekibimize, Ülkü Ocakları başkanımıza, Asenalara, Bozkurtlara ve görünen görünmeyen tüm gizli kahramanlarımıza, emeği geçen tüm Kütahya sevdalılarına bir kez daha teşekkür ederim. ”dedi.

“İŞİMİZ ŞİMDİ BAŞLIYOR”

Kendilerini MHP Genel Merkezinde ağırlayan MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye teşekkür eden il başkanı Ferhan Yıldırım “Yaklaşık son dört aydır. Tüm il, ilçe ekiplerimiz ile milletvekilimiz ve adaylarımız ile gece gündüz demeden çalıştık. Evet çok yorulduk, ancak elde ettiğimiz başarılar bizlerin yorgunluğunu çoktan unutturdu. Şimdi daha çok çalışıp daha çok yorulacağız. Bizi bu kutsal göreve layık gören Kütahya halkımıza yapacağımız hizmetler ile teşekkür edeceğiz. Şimdi Kütahya halkına hizmet zamanıdır.” dedi.

MUTLU BİR KÜTAHYA İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Ziyaret sonrası Kent Gazetesin’den Mehmet Saka’ya kısa bir açıklama yapan MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş “Kütahya il, ilçe teşkilatlarımız, belediye başkanımız ile genel başkanımızı ziyaret ettik. Şimdi hizmet zamanıdır. Birlikte daha güzel bir Kütahya için çalışmaya devam edeceğiz. Bizlerin yalnızca Ankara’da Kütahya’nın sorun ve meselelerini anlatmamız yeterli olmuyordu. Bunun bir yerel ayağının olması çok önemli idi. Çünkü bize gelen taleplerin çoğu yerel bazda oluyor. Belediye başkanı ile vekil aynı notada çalmıyorsa bir anlamı olmuyor. Artık daha güçlü olarak Ankara’da sizlerin sorunlarının takipçisi olacağız.” dedi.

DEVAMINI OKU

Facebook

Öne çıkanlar